Εκδόσεις

Who's Online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 102 επισκέπτες και κανένα μέλος

Εγγραφή Newsletter

captcha 

Νέα

Έντυπα ΥΔΕ

Περισσότερα
image1

Άνοιγμα

ειδικού τραπεζικού λογαριασμού για τις νομικές ενέργειες της ΕΕΤΕΜ

Περισσότερα
image2

eklogesΧθες, Τρίτη 12 Οκτωβρίου 2021, συνήλθε η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή για την ανακήρυξη των υποψηφίων, σύμφωνα με το άρθρο 32 του Καταστατικού και την 1η Εγκύκλιο της ΚΕφΕ (665/17-9-2021).

Μετά τον έλεγχο των νομίμων προϋποθέσεων για τη συμμετοχή, ως υποψήφιοι, στις εκλογές της ΕΕΤΕΜ στις 14 & 15 Νοεμβρίου, και της ταμειακής τακτοποίησής τους, η Κ.Εφ.Ε. ενέκρινε, ανά συνδυασμό, τους ακόλουθους υποψηφίους για τα Κεντρικά Όργανα της Ε.Ε.Τ.Ε.Μ:

Α. ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Κ.Δ.Ε.

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ, Ηλεκτρολόγος
  2. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία, Οχημάτων
  3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΛΗ του Θεοδώρου, Πολιτικός Δ.Ε.
  4. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου, Ηλεκτρολόγος
  5. ΑΛΕΡΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου, Μηχανολόγος
  6. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος
  7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  8. ΑΡΛΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου, Πολιτικός Δ.Ε.
  9. ΒΑΛΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος
  10. ΒΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία, Πολιτικός Ε.Υ.
  11. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη, Πολιτικός Ε.Υ.
  12. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Κωνσταντίνου, Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας
  13. ΒΗΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου, Πολιτικός Ε.Υ.
  14. ΒΙΛΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  15. ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  16. ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου, Ηλεκτρολόγος
  17. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου, Ηλεκτρολόγος
  18. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ιωάννη, Τοπογράφος
  19. ΔΑΦΕΡΜΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  20. ΔΗΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  21. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Χαράλαμπου, Ηλεκτρολόγος
  22. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου, Πολιτικός Ε.Υ.
  23. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δήμου, Ηλεκτρολόγος
  24. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος
  25. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Αντωνίου, Ηλεκτρολόγος
  26. ΚΑΓΚΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΙΑΣΩΝ του Δημητρίου, Ηλεκτρολόγος
  27. ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου, Ηλεκτρολόγος
  28. ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, Τοπογράφος
  29. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  30. ΚΑΨΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος
  31. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΒΑΪΑ του Αντωνίου, Βιομηχανικού Σχεδιασμού
  32. ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παντελή, Ηλεκτρολόγος
  33. ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου, Τοπογράφος
  34. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ιωάννη, Πολιτικός Δ.Ε.
  35. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αριστείδη, Πολιτικός Δ.Ε.
  36. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου, Ναυπηγός
  37. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Μηχανολόγος
  38. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, Πολιτικός Δ.Ε.
  39. ΜΑΛΙΒΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεμιστοκλή, Ηλεκτρολόγος
  40. ΜΑΝΤΖΙΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου, Πολιτικός Ε.Υ.
  41. ΜΕΝΕΓΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Πέτρου, Πολιτικός Δ.Ε.
  42. ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αναστασίου, Μηχανολόγος
  43. ΜΙΧΑΗΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου, Ηλεκτρολόγος
  44. ΜΙΧΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Θεοδώρου, Μηχανολόγος
  45. ΜΟΥΣΤΑΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου, Πολιτικός Ε.Υ.
  46. ΜΠΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου, Πολιτικός Δ.Ε.
  47. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ηλία, Ηλεκτρολόγος
  48. ΜΠΕΚΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Διονυσίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  49. ΜΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Μηχανολόγος
  50. ΜΠΟΝΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Εμμανουήλ, Ηλεκτρολόγος
  51. ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευσταθίου, Αυτοματισμού
  52. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Θεοδώρου, Ηλεκτρολόγος
  53. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Εμμανουήλ, Μηχανολόγος
  54. ΠΑΣΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου, Ηλεκτρολόγος
  55. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου, Ηλεκτρονικός
  56. ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του Ιωάννη, Πολιτικός Ε.Υ.
  57. ΠΕΤΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Παναγιώτη, Πολιτικός Δ.Ε.
  58. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λεωνίδα, Πολιτικός Δ.Ε.
  59. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  60. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος
  61. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  62. ΠΡΙΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου, Εφαρμ. Πληροφορικής & Πολυμέσων
  63. ΡΑΜΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  64. ΡΟΤΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου, Μηχανολόγος
  65. ΣΑΛΕΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου, Ηλεκτρολόγος, Αυτοματισμού
  66. ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη, Ηλεκτρολόγος
  67. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου, Ηλεκτρολόγος
  68. ΣΠΕΡΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ, Ηλεκτρολόγος
  69. ΣΤΑΗΣ ΝΙΚΟΣ του Αγαθάγγελου, Ηλεκτρολόγος
  70. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ισαάκ, Ηλεκτρολόγος
  71. ΣΤΡΑΤΑΚΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Δημητρίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  72. ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Παναγιώτη, Ηλεκτρολόγος
  73. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του Ανδρέα, Πολιτικός Μηχανικός
  74. ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ, Πληροφορικής (Τηλεπ/νιών & Δικτύων)
  75. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου, Τοπογράφος
  76. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου, Μηχανολόγος
  77. ΧΑΡΑΚΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χαράλαμπου, Ηλεκτρολόγος
  78. ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θωμά, Ηλεκτρολόγος
  79. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Μιχαήλ, Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας
  80. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου, Πολιτικός Μηχανικός

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σαράντη, Πολιτικός Ε.Υ.
  2. ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα, Ηλεκτρολόγος
  3. ΤΖΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευστρατίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  4. ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σεραφείμ, Μηχανολόγος
  5. ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θωμά, Πολιτικός Δ.Ε.

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΚΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παντελή, Ηλεκτρολόγος
  2. ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος
  3. ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος
  4. ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου, Πολιτικός Ε.Υ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ

  1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φίλιππου, Ηλεκτρονικός
  3. ΒΑΛΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος
  4. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη, Πολιτικός Ε.Υ.
  5. ΒΙΛΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  6. ΓΕΡΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου, Ηλεκτρολόγος
  8. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δήμου, Ηλεκτρολόγος
  9. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Αντωνίου, Ηλεκτρολόγος
  10. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου, Ναυπηγός
  11. ΜΑΛΙΒΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεμιστοκλή, Ηλεκτρολόγος
  12. ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος
  13. ΜΕΝΕΓΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Πέτρου, Πολιτικός Δ.Ε.
  14. ΜΙΧΑΗΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου, Ηλεκτρολόγος
  15. ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος
  16. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ηλία, Ηλεκτρολόγος
  17. ΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αηδόνη, Μηχανολόγος
  18. ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευσταθίου, Αυτοματισμού
  19. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  20. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  21. ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωκράτη, Η/Υ Συστημάτων
  22. ΡΟΥΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη, Ηλεκτρολόγος
  23. ΣΑΛΕΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου, Ηλεκτρολόγος, Αυτοματισμού
  24. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου, Ηλεκτρολόγος
  25. ΣΤΑΗΣ ΝΙΚΟΣ του Αγαθάγγελου, Ηλεκτρολόγος
  26. ΣΤΡΑΤΑΚΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Δημητρίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  27. ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ, Πληροφορικής(Τηλεπ/νιών & Δικτύων)
  28. ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θωμά, Πολιτικός Δ.Ε.
  29. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου, Πολιτικός Μηχανικός

Β. “ΕΝΟΤΗΤΑ” ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Κ.Δ.Ε.

 

  1. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διονυσίου, Ηλεκτρολόγος
  2. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Απόστολου, Μηχανολόγος
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος
  4. ΔΑΓΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Άγγελου, Πολιτικός Δ.Ε.
  5. ΖΑΠΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα, Ηλεκτρολόγος
  6. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χριστόφορου, Πολιτικός Δ.Ε
  7. ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  8. ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα, Μηχανολόγος, Ανακ. & Αποκ. Κτιρίων
  9. ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Ε.Υ.
  10. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπυρίδωνα, Πολιτικός Δ.Ε.
  11. ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θεοδώρου, Μηχανολόγος
  12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου, Μηχανολόγος
  13. ΠΡΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος
  14. ΠΛΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νεοκλή, Μηχανολόγος
  15. ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Μηχανολόγος
  16. ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη, Ηλεκτρολόγος
  17. ΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη, Πολιτικός Ε.Υ.
  18. ΧΑΝΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος
  19. ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνα, Μηχανολόγος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Ε.Υ.

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΑΤΤΙΚΗΣ

Κανένας υποψήφιος

Γ. ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΠ.Α.ΜΗ)

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΚΔΕ

 

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ, Πολιτικός Δ.Ε
  2. ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη, Πολιτικός Δ.Ε.
  3. ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου, Πολιτικός Ε.Υ.
  4. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  5. ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Ε.Υ.
  6. ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη, Ηλεκτρολόγος
  7. ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος
  8. ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του Χρήστου, Μηχανολόγος
  9. ΔΙΑΜΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου, Μηχανολόγος
  10. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος
  11. ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου, Μηχανολόγος
  12. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  13. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου, Μηχανολόγος
  14. ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του Κωνσταντίνου, Μηχανολόγος
  15. ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χαραλάμπους, Πολιτικός Δ.Ε.
  16. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη, Πολιτικός Δ.Ε.
  17. ΚΕΚΕΛΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος
  18. ΚΛΗΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου, Μηχανολόγος
  19. ΚΟΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  20. ΚΟΥΒΑΚΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου, Ηλεκτρολόγος
  22. ΚΩΤΣΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος
  23. ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παύλου, Πολιτικός Δ.Ε.
  24. ΜΑΥΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βύρωνα, Πολιτικός Ε.Υ.
  25. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Λάμπρου, Μηχανολόγος
  26. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Σωτηρίου, Μηχανολόγος
  27. ΜΙΧΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Χρήστου, Τεχνολογιών Αντιρρύπανσης
  28. ΜΠΟΛΟΣ ΕΚΤΩΡΑΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  29. ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοφάνη, Μηχανολόγος
  30. ΝΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου, Πολιτικός Δ.Ε.
  31. ΝΙΚΟΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αυγερινού, Πολιτικός Δ.Ε.
  32. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου, Μηχανολόγος
  33. ΠΑΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Σπυρίδωνα, Πολιτικός Δ.Ε.
  34. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  35. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου, Πολιτικός Δ.Ε.
  36. ΣΕΛΗΝΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου, Τοπογράφος
  37. ΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μαρίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  38. ΣΤΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  39. ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ματθαίου, Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας
  40. ΤΟΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου, Πολιτικός Ε.Υ.
  41. ΤΣΙΜΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  42. ΧΑΤΖΗΣΑΛΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Λεωνίδα, Πολιτικός Δ.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου, Πολιτικός Δ.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του Δημητρίου, Τοπογράφος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΑΤΤΙΚΗΣ

     Κανένας υποψήφιος

    

 

Δ. ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΟΜΗΣΗ ΤΗΣ ΕΕΤΕΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΚΔΕ

 

  1. ΓΑΛΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δ.Ε.
  2. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Ε.Υ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  4. ΚΟΦΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  5. ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  6. ΜΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος
  7. ΠΑΤΡΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Δημητρίου, Πολιτικός Δ.Ε.
  8. ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, Τοπογράφος
  9. ΣΙΓΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Διογένη, Πολιτικός Δ.Ε.
  10. ΤΑΓΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Κυριάκου, Ηλεκτρολόγος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Κανένας υποψήφιος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

     Κανένας υποψήφιος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Κανένας υποψήφιος

Μετά τα παραπάνω, η Κ.Εφ.Ε. όρισε  ημερομηνία της επόμενης συνεδρίασής της την Τρίτη 19 Οκτωβρίου, οπότε και θα συζητήσει τυχόν υποβληθείσες ενστάσεις (σύμφωνα με το Καταστατικό) και θα προχωρήσει στην οριστική ανακήρυξη των υποψηφίων για τα Κεντρικά Όργανα της Ένωσης.

Επίκαιρα

  • Ανακοίνωση της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής της Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.

    Συνάδελφοι,-σσες

    Στην Αθήνα χθες 5 Οκτωβρίου 2021, συνεδρίασε η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή ( Κ.Εφ.Ε) της ΕΕΤΕΜ, ύστερα από την κατάθεση των υποψηφίων συνδυασμών για τα Κεντρικά Όργανα της Ένωσης (Κ.Δ.Ε., Εξελεγκτική Επιτροπή, Πειθαρχικό Συμβούλιο), ενόψει των επικείμενων εκλογών, που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 14 και τη Δευτέρα 15 Νοεμβρίου, αντίστοιχα.

    Οι συνδυασμοί είναι:

    Περισσότερα...  
  • ΣΥΓΚΛΗΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ

    Αθήνα, 30-07-2021

    Η Κ.Δ.Ε. της Ε.Ε.Τ.Ε.Μ, στη συνεδρίαση της την Παρασκευή 30-7-2021, αποφάσισε την σύγκληση της 22ης τακτικής Πανελλαδικής Αντιπροσωπείας της Ένωσης, σύμφωνα με το Άρθρο 16 του Καταστατικού.
    Η Πανελλαδική Αντιπροσωπεία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου 2021 στις 09:00, στην Αθήνα στις εγκαταστάσεις του ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ (ΣΕΦ).

    Τα θέματα της Πανελλαδικής Αντιπροσωπείας είναι τα εξής:
    1. Διοικητικός Απολογισμός Κ.Δ.Ε.
    2. Οικονομικός Απολογισμός Κ.Δ.Ε.
    3. Έκθεση Κεντρικής Εξελεγκτικής Επιτροπής.
    4. Εκλογή Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής (Κ.ΕΦ.Ε).

    Σύμφωνα με την παράγραφο 4 του Άρθρου 16 του Καταστατικού, σε περίπτωση μη επίτευξης απαρτίας κατά την πρώτη σύγκληση η Πανελλαδική Αντιπροσωπεία θα συγκληθεί στην Αθήνα την Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου 2021 στις 09:00 στον ίδιο χώρο.

    Σε περίπτωση μη επίτευξης απαρτίας και κατά τη δεύτερη σύγκληση η Πανελλαδική Αντιπροσωπεία θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021 στις 09:00 στον ίδιο χώρο.

    Επισημαίνουμε ότι σε περίπτωση λήψης έκτακτων υγειονομικών μέτρων από την Πολιτεία για την αντιμετώπιση της πανδημίας covid-19, η Πανελλαδική Αντιπροσωπεία θα αναβληθεί μέχρι νεοτέρας.

    ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.